Molykote Pasta D ja DX

 

MOLYKOTE PASTA D ja DX

Molykote pasta D on ainuomaste omadustega montaazipasta. Kasutatakse erinevates tööstusharudes seadmete koostamisel ja hooldusmäärimisel nagu näiteks elektriseadmete, kodutehnika, täpisinstrumentaalseadmete, kontoritehnika valmistamisel. Samuti toiduainetetööstustes, karastusjookide-ja õlletehastes seadmete koostamisel ja hooldustöödel. On pinnasurvetele äärmiselt vastupidav montaazipasta. Temperatuuri kasutusala – 25 kuni +250 C. Hoiab ära seadmete sõlmede kinni paakumise, liitumise, takerdumise. Hõlbustab seadmete sõlmede kokku ja lahti monteerimist ( koostamist ). Eriliselt kaitseb kulumise ka korrosiooni eest. Kasutatakse puhtust eeldatavates kohtades.

Molykote pasta DX on pehme, valget värvi, äärmiselt suure koormustaluvusega ja püsivate määrdeomadustega montaazi / koostamise määrdepasta. Kasutatakse elektri – ja kodutehnika seadmete, pakkimisseadmete, tekstiilitööstusseadmete, kontoritehnika, plastmassitööstusseadmete koostamisel ja hooldusel. Omab erilist koormuskandevõimet, väga vastupidav vee pesevatele omadustele. Kaitseb hästi pindadevahelise kinnilõikumise eest. Annab tootega töödeldud pindadele hea korrosioonikaitse. Eriline kaitse kulumiskorrosiooni eest. Tootega töödeldud pinnad ei roosteta. On väga pikaealine pinnakaitse.

Määret soovitatakse ladustada ruumides, mis on kaitstud otseste päikesekiirte eest ( 0 kuni + 40 C ). Pidada kinni isikliku hügieeni nõuetest. Toote sattumisel silma, pesta silma rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Hoiduda toote sattumist ihule või hingamisteedesse. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutada toodet ventileeritavas ruumis ja vastavalt otstarbele. Mitte kasutada lahtise tule lähedal.

Saadaval  1 kg. purgis