MOLYKOTE P – 40

Molykote P-40 on metalle mitte sisaldav määrdepasta, mida soovitatakse kasutada kõik võimalike seadmete ja sõlmede koostamisel „ alalise „ määrdeainena. Just kohtades, mida mõjutab korrosioon, mille tekitajaks on niiskus ja vesi.

Koostamis, -keermeliited,- võllid,- laagrite paigaldamine,- „ alaline „ määrdeaine mitmesuguste pidurisüsteemide detailide juures, pidurisüsteemi trosside – ja juhtpoltide juures. Samuti kommertsautode sildades, kuulliigendites ja liuglaagrites. Avatud hammasülekannetes. Soovitatavalt kasutada merenduses ja terasest või roostevabast terasest valmistatud kettülekannete määrdeainena.

Annab kasutuskohtadele hea korrosioonikaitse. Talub hästi ja hoiab ära veest tulenevaid pinnakahjustusi. Tagab pinna minimaalse friktsioonkulumise. Omab väga madalat vee puhtust mõjutavat omadust. Pikaealine koostamise määrdeaine. Ohutu kuna ei sisalda metalle.

Määrdet soovitatakse ladustada ruumides, mis on kaitstud otseste päikesekiirte eest ( 0 kuni + 40 C ). Pidada kinni isikliku hügieeni nõuetest. Toote sattumisel silma, pesta silma rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Hoida toote sattumist ihule või hingamisteedesse. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutada toodet ventileeritavas ruumis ja vastavalt otstarbele. Mitte kasutada lahtise tule lähedal.

Saadaval 1 kg. purgis.

Edasimüüja: Upkeep OÜ, tel. 58958048, Betooni 26, 11415, Tallinn