Molykote 41 Extreme High temperature bearing grease

Määrdeained veerelaagritele, plastikust ja kummist osadele. Kõik kolm määrdeainet mõeldud kasutamiseks kuullaagrite hooldusmäärdeaineks, mis toimivad nii kergetel, kui keskmistel koormustel.
Molykote 33 Extreme Low temperature bearing grease: kerge koormusastmega rakendused, kus toimivad metall/metall või metall/plastik hõõrdepaarid kas madalatel või keskmistel kiirustel. Sügavkülmikus töötavad veerelaagrid ja külmas ruumis töötavad konveieri sõlmed, pealüliti kontaktid, katkestid, plastikust elektriliste kellade mootorid, klaasipuhasti käigumootori ülekanne, foto,-optika,-mõõteseadmed, madala pöödemomendiga seadmed, starteri siduri ajamid. Tagab kõrge kasuteguri ( max.tootlikus, võimsustegur, watt/tund )
Molykote 41 Extreme High temperature bearing grease: eriti kõrgetel temperatuuridel toimivate veerelaagrite määrdeaine. Auruturbiinide reguleerimise mehhanismid, kuul – ja pistikühendused võimsusisulaatorites, ahjudes töötavad/liikuvad konveieri – ja kärude veerelaagrid j.p.m.
Molykote 44 High temperature bearing grease: kõrgetel temperatuuridel toimivate veerelaagrite hooldusmäärdeaine. Põletusahjude eelsoojendi ventilaatorid, radiaatorite jahutussüsteemi ventilaatorid, ahjude ventilaatorid, tekstiili kuivatid, auruturbiinide reguleerimise ahelates, lennuki mootorites, konveiersüsteemides. Määrdeainel on hea nihketaluvus, inertsus, korrosiooni, niiskuse ja oksüdatsioonikindlus.
Nende määrdeainete kasutamisega ei pehmendata ega mõjutata plastist, kummist ja erinevatest metallidest valmistatud pindasid ega detaile nagu plastist hammasülekanded, veerelaagrid, nukkvõllid j.p.m. Tänu madalale pöörlemiskiiruse nõudele on Molykote 33 eriti tõhus tehnikale, mis käivitub eriti madalatel temperatuuridel
Oksüdeerumiskindlus – Molykote laagrimäärdeaineid on soovitatav kasutada seadmetes, sõlmedes ja pindadel, mis peavad jääma toimima ka pikima hooldusvälba vahelise perioodi jooksul, kus neile mõjuvad nii madalad, kui kõrged temperatuurid ning karm ümbritsev keskkond ja oksüdatsioon.