MOLYKOTE 55 O-ring grease

Tooteseletus

Silikonmäärdeaine. Väljatöötatud pneumaatiliste seadmete O rõngaste, tihendite, pneumaatiliste pidurite, ühenduste ja materjalide hooldusmäärdeaineks. Parim määrdeaine liikuvate kummi/metall osadele pneumaatika seadmetes. Kasutuses nii lennunduses, autonduses, liikuvates seadmetes nii tööstustes, kui laiatarbetehnika juures. Molykote 55 tagab määrdekohtades väga pikaajalise määrdeintervalli. On väga tõhusate määrdeomadustega ja kindlustab oma omadustega määrdekohtades tõhusa hapendumiskindluse. Molykote 55 võimaldab tagada nõutavad määrdeomadused laias temperatuuri kasutusalas. Molykote 55 talub hästi vee pesevaid omadusi. Ta sobib kasutamiseks enamus plastikust ja elastomeerist valmistatud pindade hooldusmäärdeaineks. Tema omadused tagavad kasutuskohtades märkimisväärse oksüdeerumiskindluse.

Värvus valkjas punane. Koostis silikonõli, sünteetilised estrid, karkass liitiumseep. Temperatuuri kasutusala – 65 C kuni + 175 C. Katse hapendumisele DIN 51808 – 0,1. Katse korrosioonile DIN 51802 – 0.

Kasutamine: määre kantakse õhukese kihina puhtale monteeritavale või määritavale pinnale pintsli, seemisnaha või riide abil kus juures ei tohi riidest ega seemisnahast eralduda ebemeid ja karvakesi.Ülemäärane määrdeaine pinnal ei ole vajalik. Mitte segada teiste määrdeainetega.

Määret soovitatakse ladustada ruumides, mis on kaitstud otseste päikesekiirte eest ( 0 kuni + 40 C ). Pidada kinni isikliku hügieeni nõuetest. Toote sattumisel silma, pesta silma rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Hoiduda toote sattumist ihule või hingamisteedesse. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutada toodet ventileeritavas ruumis ja vastavalt otstarbele. Mitte kasutada lahtise tule lähedal.

Saadaval tuubides 100 gr.

Edasimüüja: Upkeep OÜ, tel. 58958048, Betooni 26, 11415, Tallinn