Molykote G-1502 FG Grease

Toote tüüp:

Sobib kasutamiseks määrdekohtades, kus määrdeainele esitatakse ranged tehnilised nõudmised, et ta mingilgi moel ei ohustaks, sattudes tootesse, selle kvaliteedi -näitajaid. Määrdeaine vastab FDA regulatsiooni 21 CFR1783570 tingimustele.

Kasutuskohad:

Toote tehnilised omadused võimaldavad määrdeaine kasutamise kohtades nagu kettülekannete kõik liikuvad osad ( ka keti hammasrattad ), avatud hammasülekanded, laagrid, laagripukid, ventiilid, võllid ( nukkvõllid ), liugpinnad j.p.m.

Omadused:

Lai temperatuuride kasutusala, väga hästi kaitseb töödeldud määrdepindu oksüdeerumise, sööbiva toime, korrosiooni ja pindade kiire kulumise eest. Parim määrdeaine kohtades, mida mõjutavad vee pesevad omadused ja kus on oht määrdeaine mahapesul. Püsib ainuomaselt temaga töödeldud pindadel. Määrdeomadused püsivad ka suurte pindadevaheliste survete ( suurel koormustel ) juures. Tema tehnilised näitajad võimaldavad tema kasutamise paljudes tööstusharudes ja tehnoloogilistes sõlmedes ning ta sobib kasutamiseks paljude plastist – ja kummist materjalidega.

TEHNILISED NÄITAJAD:

Koostis: Alumiiniumkompleks tihkesti + 100 % Polyalphaolephin (PAO)

+ määrdeaine omadusi parandavad lisandid

Värvus: Valget värvi

Viskoossus 40 C :   ISO 220 cSt

Viskoossus 100 C : 25,2 cSt

Viskoossus indeks : 145

Tilkumise täpp C : 260

Temperatuuri kasutusala C: – 40 + 149

Nelja kuuli katse EP kinnilõikumisele kg. : 400

Nelja kuuli katse kulumisjäljele 40kg./1200rpm/ 75 C, mm. : 0,6

Roostetamise test : PASS

Cu korrosiooni test : 1B

SEADMETOOTJA SOOVITUS:

Ladustamine: Määrdeainet soovitatakse ladustada ruumides, mis on kaitstud otseste päikesekiirte eest tempeatuuril 0- 40 C. Pidada kinni isikliku hügieeni nõuetest. Toote sattumisel silma, pesta silm rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Hoiduda toote sattumist ihule või hingamisteedesse. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutada toodet ventileeritavas ruumis ja vastavalt otstarbele. Mitte kasutada lahtise tule lähedal.

Edasimüüja: Upkeep OÜ, Betooni 26, 11415, Tallinn, tel.58958048, upkeep2014@gmail.com