Molykote G-RAPID PLUS SOLID LUBRICANT

Toote tüüp:

Tahke mineraalõlibaasil valmistatud määrdepasta, mille kasutamisega saavutatakse väga püsivate määrdeomadustega määrdepind tagamaks pindadevahelise määrdeomaduse ka väga kriitilistel ümbritseva keskkonna tingimustes ning äärmiselt suurtel pinnakoormustel toimivate pindadevahelise määrdekelme kindlustamisel.Tootel on iseäranis madal hõõrdekoefitsent.
Toote omadused:

Eriline metallpindadevahelisele survele vastupanuvõime toimib ka hädaolukorras püsiva ja tõhusa määrdeainena, mis hoiab ära pindade omavahelise kinnilõikumise, lihtsustab montaazi ning vähendab tunduvalt pindadevahelist hõõrdetegurit ja sellega nende kulumist. Eriti pikaealine määrdeaine. Hoiab ära „stick-slip“ liikumise. On hea kattuvuse – ja pinnal püsimise omadusega. Tgab liikumise soorituse ka hädaolukordades.
Kasutuskohad:

Sobib igat tüüpi seadmete – ja masinate liikuvate koosteosade, sõlmede ja pindade määrdeaineks. Pindadevaheliste suurte survetele vastupanu osutava määrdeainena. Esmaseks ja alaliseks määrdeaineks uutele seadmetele ja jõuülekannetele vahelduva liikumisega käigumehhanismidele, mis peavad kergelt ja sujuvalt liikuma. Seisvate või vähe liikuvate seadmete nagu saed – ja puurpingid, igasugused katkestid, tööpinnad, kruvi – ja hammasülekanded, ventiilid, pumpade – ja seadmete juhtimiskeskused, kuul – ja rulllaagrid, mutrite, poltide pingutamisel õige pingutusmomendi saavutamiseks, flans – ja poltühenduste montaazil ja hooldusel.
Tehnilised näitajad:

Värvus must, Penetratsioon 255 – 275, Tihedus 20 C 1,4, Temperatuuri kasutusala -35 kuni +450 C, Nelja kuuli katse kinnikeevitamisele DIN 51350 pt.4. 5300N, Säilivus 1800 päeva.
Kasutamine:

Määrdepast kantakse õhukese kihina puhtale monteeritavale või määritavale pinnale. Ülemäärane määrdepasta pinnal ei ole vajalik. Soovitakse ladustada ruumides, mis on kaitstud otseste päikesekiirte eest temp. 0 kuni + 40 C. Pidade kinni isikliku hügieeni nõuetest. Toote sattumisel silma pesta silma rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole. Hoida toote sattumist ihule ja hingamisteedesse. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Kastada toodet ventileeritavas ruumis ja vastavalt otstarbele. Mitte kastada lahtise tule lähedal.
Saadavus: 50 gr. tuubides, 1 kg metallpurgis
Edasimüüja:Upkeep OÜ,Betooni 26,11415,Tallinn,tehn.tugi tel.58958048