Rocol HEAVY DUTY CLEANER

HEAVY DUTY CLEANER
Veepõhine puhastusaine

Iseloomustus
ROCOL HEAVY DUTY CLEANER koosneb rasva eemaldavast, lahustavast, pindadelt lahti päästvast lahustipõhisest ainest, mis on mõeldud väga tõhusalt eemaldama rasva, õli ja muu orgaanilise ja anorgaanilise paakunud mustuse, mis takistavad töö- ja tootmisprotsessi. Toode sobib kasutamiseks igasuguste pindade ja pinnamaterjalide puhastamiseks.

HEAVY DUTY CLEANER emulgeerub rasva ja paakunud mustusesse, mille tulemusena on rasv ja paakunud mustus, tootega töödeldud pindadelt, lühikese toote mõjumise aja pärast, pindadelt kergesti eemaldatavad ja pinnad väga hästi puhastatavad.

Toode on saadaval vedelikuna ja aerosoolina.

Ainuomased omadused
• Väga tõhus lahustipõhine aine – tungib läbi rasva ja mustuse
• Toode on vette emulgeeruv
• Toode on turvaline. Ei riku metall, – plast, – ja värvipindu.
• Ei sisalda klooritud lahuseid.
Kasutamine
HEAVY DUTY CLEANER SPRAY kantakse otse puhastatavale pinnale ja antakse mõni minut mõjuda, mille jäel pinnad puhastatakse mustusest kas mustuse mahapühkimise või mahapesu teel. Väga mustad ja tugevasti pinnale kinnitunud, paakunud mustuse puhul lasta tootel mõjuda pikemat aega, mille järel toimida nagu eelnevalt soovitasime.

HEAVY DUTY CLEANER FLUID võib pinnale piserdada aerosooli abil või kanda puhastatavale pinnale harja ja lapiga. Vajadusel võib puhastatav osa kasta üleni tootesse. Mõne minuti möödumisel eemaldada pinnalt mustus kas mahapühkimise või veepesu teel.

Nagu kõigi sarnaste toodete puhul palume enne pindade puhastamist eelnevalt veenduda, et antud toode mingilgi juhul ei kahjustaks puhastatava toote pinnastruktuuri. Nagu näiteks värvitud ,- kergest plastist,- õrnadest kummisegudest pinnad.

Tehnilised näitajad
Välimus : Läbipaistev, kirgas vedelik
Väljasuruv gaas (Heavy Duty Cleaner Spray) : CO2
Lahusti : Kloorivaba süsivesinikuseos
Leektäpp : >100°C
Säilitada : Alla 50°C temperatuuril. Kaitsta otseste päikesekiirte ja laste eest. Mitte pihustada kuumadele detailidele ja lahtisesse tulle. Kasutada ventileeritavas ruumis. Tühja pakendit mitte läbi torgata ega põletada.