Rocol DRY MOLY SPRAY

DRY MOLY SPRAY
Endine AS Anti-Scffing Spray
Kuivmäärdeaine pindade kinnilõikumise ärahoidmiseks

Iseloomustus

ROCOL DRY MOLY SPRAY on määrdeaine aerosoolpakendis, milles on rohkesti molybdeen-disulfiidi ja pindaktiivseid aineid, mis kindlustavad määrdeaine püsiva ja kindla kinnitumise metallpindadele. Toode moodustab grafiidi,molübdeendisulfiidi, orgaanilise lahusti ja mitte orgaanilise sideainega ( vaigud ) pinnakatte, mis talub aeglase liikumise juures väga suuri pinnakoormusi ja väga kõrgeid temperatuure. Pindadele kantuna vähendab e. silub pindade ebatasasused vähendades pindadevahelist hõõrdetegurit ja parandades määrdeomadusi ( edas-pidi määritavad määrdekohad ). Toode on asendamattu seadmete koostamisel ja käivitusjärgsel seadmete sissetöötamisel. Kuivmäärdeaine ei kogu tolmu ega mustust määrdekohtades.
ROCOL DRY MOLY SPRAY kaitseb hõõrdumisest tuleneva sööbimise ja pindade kinnilõiku-mise eest. Lisaks talub toode kõrgeid koormusi ( 7000kg/sm2 ) ja kõrgeid temperatuure +450 C. Ta annab head kuivmäärdeomadused ja kulumiskindluse kohtadele kus neid omausi just vaja-takse. ROCOL DRY MOLY SPRAY aerosooli kasutatakse liuglaagrites, hammasülekannetes, juhtpindadel, sõlmedes, ventiilidel j.p.m. kohtades, kui soovitakse selle abil anda tootega töödel-dud pindadele piisavalt head määrdeomadused kindlustades nende häireteta töö. Ja kui mingil põhjusel ei ole muude määrdeainete kasutamine võimalik.

Ainuomased omadused
– Väga hea koormuskandevõime-vähendab pindade kulumist
– Talub kõrgeid temperatuure
– Hoiab ära pindade omavahelise kinnilõikumise ja hõõrdumisest tuleneva sööbimise eest
– Sobib kasutada koos teiste määrdeainetega

Kasutamine

Vaata, et töödeldavad pinnad oleksid kuivad ja rasva/õlivabad. Loksuta ballooni 2-3 min. enne kasutamist ja loksuta teda ka toote pealekandmisel. Hoia ballooni püstiasendis ja töötle pindu 20-30 sm. kauguselt. Toode on puutekuiv 20 C juures 3-5 min. möödumisel. Täiesti kuiv aga 2-3 tunni möödumisel. Peale kasutamist puhasta ballooni pihusti ava.

Tehnilised andmed

Väljanägemine: õhuke, tumehall määrdekelme
Sidusaine mitte orgaaniline vaik
Määrdeaine molübdeendisulfiid
Väljasuruv gaas süsivesiniku segu
Puutekuiv 3-5 min.
Täiesti kuiv 2-3 tundi
Temperatuuri kasutusala + 450 C
Shell 4 ball test
Kinnilõikumiskoormus : 398 kg.
Koormus/kulumisindeks: 85 kg.
Ladustamine: säilitada jahedas ja kuivas kohas
Upkeep OÜ, tehn.tugi tel.58958048, upkeep2014@gmail.com