Rocol DRY MOLY PASTE

DRY MOLY PASTE
Endine ASP Anti-Scffing Paste
Metallpindade kinnilõikumist takistav määrdepasta

Iseloomustus

ROCOL DRY MOLY PASTE on pehme määrdepasta, milles on rohkesti molübdeendisulfiidi ja pindaktiivseid aineid, mis aitavad määrdepastal püsivalt kinnituda määritavale pinnale. Toode moodustab pinnale kuiva molübdeendisulfiidi kelme, mille omadused vähendavad tunduvalt pindadevahelist hõõrdetegurit.
DRY MOLY PASTE kaitseb pindadevahelisest hõõrdumisest tekkinud sööbimiste ja pindade kinnilõikumiste eest. Lisaks on määrdepastal väga head survetaluvusomadused ( 7000kg/sm2 ) ja kõrge temperatuuritaluvus ( +450 C ). Peale heade määrdeomaduste ja kulumist takistavate omaduste annab määrdepastat kasutada kohtades, mis eeldab, et kasutatakse kuiva määrdekelmet omavat määrdeainet.
DRY MOLY PASTE kasutatakse liuglaagrites, hammasülekannetes, liugpindadel j.p.m. kohtades. Ta sobib pindade esmamäärdeaineks seadmete sissetöötamisel.

Ainuomased omadused
– Väga hea koormuskandevõime-vähendab pindade kulumist
– Talub kõrgeid temperatuure
– Hoiab ära pindade omavahelise kinnilõikumise ja hõõrdumisest tuleneva sööbimise eest
– Sobib kasutada koos teiste määrdeainetega

Kasutamine

Vaata, et töödeldavad pinnad oleksid kuivad ja rasva/õlivabad. Kanda ühtlane, tasane ja õhuke kiht DRY MOLY PASTE määritavale pinnale, seda määrdega kokkutehtud pehme kangaga hõõrudes. Kui määrimist vajavad pinnad töötavad happelises , sööbivas, kemikaaliderohkes keskkonnas (maaõlipõhised lahustid) või vaakumis, soovitatakse kasutada ROCOL OXYLUBE SPRAY-d.

Tehnilised andmed

Väljanägemine: pehme, sinakas-must pasta
Tihkesti vaseliin
Määrdeaine molübdeendisulfiid
Kontsistents (IP 50) 220-250
Tilkumistäpp üle 100 C
Temperatuuri kasutusala + 450 C
Shell 4 ball test
Kinnilõikumiskoormus : 398 kg.
Koormus/kulumisindeks: 85 kg.
Ladustamine: säilitada jahedas ja kuivas kohas

Upkeep OÜ, tehn.tugi tel.58958048, upkeep2014@gmail.com