MOISTURE GUARD GREEN & CLEAR SPRAY

MOISTURE GUARD GREEN & CLEAR SPRAY
Korrosioonikaitsevahend

Iseloomustus

ROCOL MOISTURE GUARD GREEN & CLEAR SPRAY on korrosioonikaitsevahend aero-soolpakendis, mis kaitseb metallpindu niiskuse poolt kahjustava toime eest. Pealekantav toode moodustab pinnale hästi õhukese, peaaegu kuiva korrosiooni takistava „kile”. Toode on ettenähtud metallpindade ajutiseks kaitseks. Toodet kasutatakse siseruumides kõikvõimalike metalldetailide nagu hammasrattad, laagrid, metallist plastvaluvormid j.n.e. kaitseks niiskuse ja muude ümbritseva keskkonna mõjude eest. Seda nii ladustamisel, transportimisel, kui ka tööva-helisel perioodil. MOISTURE GUARD GREEN & CLEAR SPRAY korrosioonikaitsevahendid on ühed parimaid ja kindlamaid pindade kaitsevahenditest, mis kaitsevad metallpindu niiskusest tulenevate kahjustuste eest. Tema omadused püsivad muutumatuna ka küllalt pika ladustamisaja jooksul. Ka ruumides, kus ladustatakse valuvorme ja niiskuse sisaldus õhus on kõrgem tavalisest
MOISTURE GUARD GREEN & CLEAR on väga tõhus antikorrosiooni omadus, mis tagab metallpindade korrosioonikaitse sisetingimustes täielikult. Töödeldava pinna katmisel tootega jääb pinnale peaaegu kuiv ( vähe kleepuv ), pehme, rohekat (green) või läbipaistvat (clear) värvi „kaitsekile”. Tootega töödeldud detaili on vajadusel mugav ja kiire uuesti tootmisse tagasi võtta kuna töödeldud pinnad ei vaja eelnevat pesemist ega töötlemist korrosioonikaitsevahendi eemaldamiseks.

Ainuomased omadused
– Väga head tulemused saavutatakse toote kasutamisel niisketes ja märgades ruumides.
– Korrosioonikaitse sisetingimustes 5 aastat – täielik. Välitingimustes vähem.
– Toote omadused ei kahjusta töödeldavate pindade struktuuri ja toote omadused püsivad muutumatuna ka pika ladustamisperioodi vältel.
– Tootega töödeldud pinnad ei vaja enne kasutusele võtmist eelnevat pesemist ega töötlemist.
– Pealekantav „kaitsekile” ei kogu endale tolmu ega mustust.

Kasutamine
Jälgi, et töödeldavad pinnad oleksid kuivad ja rasva/õlivabad. Loksuta ballooni 2-3 min. Enne kasutamist ja loksuta teda ka toote pealekandmisel. Hoia ballooni püstiasendis ja töötle pindu 30 sm. kauguselt. Tavaliselt piisab pindade tõhusaks korrosioonikaitseks ühest kihist. Toote peale-kandmisel tagada ruumi korralik õhuvahetus. Mitte kasutada lahtise tule või tuliste pindade vahetus läheduses. Enne kasutamist veenduda proovimise teel toote sobivus väritud pindadele ja tihenditele.
Tehnilised andmed
Väljanägemine: roheline ja läbipaistev
„kile” tüüp peaaegu kuiv, pehme, elastne
„kile” paksus 3-5 mikroni
Väljasuruv gaas hydrocarbon segu
Lahusti mitte klooritud hydrocarbon segu
Max.pinna temperatuur pealekandmisel 40 C !
Kuivamise aeg 15-30 min.
Kaitseomaduste säilimine ajaühikus 6 – 12 kuud!

Upkeep OÜ, tehn.tugi tel: 58958048, upkeep2014@gmail.com