AT Tõrv

AT-Tõrv

AT-Terva on naturaalne looduslik tõrv. Antud toode on laialt kasutuses ja on asendamattu liikuvtehnika hooldusel, eriti just rasketehnika nagu ekskavaatorid, buldooserid, traktorid, kombineeritud kasutamisega tehnika j.p.m. Peamised kasutuskohad on poldid, mutrid, alusraami hooldusl, liigend – ja pöördemehhanismide hooldus, polt – ja flansühendustel j.p.m. kohtades. Samuti kohtades, mida mõjutavad ümbritseva keskkonna mõjud, mis põhjustavad pindade kiiret korrosiooni ja roostetamist .
Toode on asendamattu liikuvtehnika alusvankri hooldusmäärdeaine. AT-Terva kasutamisega metallist flanssliidete ühenduspindade ja poltide peal tagatakse nende kerge lahti ja kokkumontaaz ka väga pika aja möödudes.
Kasutatakse kõikvõimalike talade, kandevkonstruktsioonide j.t. roostetamisele avatud metallpindade katmiseks.
AT-Terva on asendamattu hooldusvahend haagissuvilate aluspõhja ja kinnituste hoolduseks. Samuti merekaatrite ja teiste meresõidukite kaitsehoolduseks ümbritseva keskkonna mõjude eest.
Kasutuskohad: mutrid, kruvid, poldid, keermeliited, flansühendused j.m.

Kaitsta aerosooli otseste päikesekiirte eest ja hoida alla +50C. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte pihustada lahtisesse tulle ja hõõguvatele pindadele. Väldi aurude sissehingamist. Tööta ventileeritavas ruumis. Tühja pakendit mitte läbi torgata ega põletada.
Saadaval aerosoolpakendis 400ml.

Edasimüüja:Upkeep OÜ, upkeep2014@gmail.com tehn.tugi tel.58958048