AT-MoS2 Kuivkilemäärdeaine

AT-MoS2 Kuivkilemäärdeaine

Metallpindade omavahelist kinnilõikumist takistav ja suuri pinnakoormusi taluv molübdeendisulfiidi sisaldav kuivkilemäärdeaine.
Toode on asendamatu aine masinate, seadmete ja sõlmede koostamisel. Ta hoiab ära sissetöötamisel pindadevahelise kinnilõikumise. Tema määrdeomadused on püsivad ka eriti suurtel pinnasurvetel/koormustel ja ta kinnitub määritavale puhtale pinnale eriti püsivalt.
Toode sisaldab molübdeendisulfiidi MoS2, mis on sõlmede koostamisel ja sissetöötamisel eriti vajalik. Toode ei lahustu tavaliste lahustite ja pesuainetega ega korja tolmu. Toote kasutamisetemperatuur – 200 kuni + 340 C.
Toode sobib aeglaselt libisevate, suurtel koormustel ja survetel ning kõrgetel temperatuuridel töötavate sõlmede, pindade määrdeks ja korrashoiuks, määrides ka hädaolukorras.
Soovitame enne toote pealekandmist töödeldavatele pindadele, kui ei olda pindade puhtuses kindlad, pinnad töödelda AT-Active-ga.

Hoida aerosooli otseste päikesekiirte eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ladustada temperatuuril mitte üle + 50C. Mitte kasutada hõõguvate detailide või lahtise tule lähedal. Töötada ventileeritavas ruumis ja vältida toote aurude sissehingamist. Mitte tühja pakendit läbi torgata ega põletada.

Saadaval aerosoolpakendis 400ml.

Edasimüüja: Upkeep OÜ, upkeep2014@gmail.com, tehn.tugi tel.58958048