AT PTFE Grease spray

AT PTFE Grease spray

Lõhnatu, maitsetu, valget värvi, ülimalt veekindel määrdeaine määrdekohtadele, mis esitavad tootele eriti kõgreid tingimusi puhtuse osas. Eriline, uuele tehnoloogiale tuginev eriti vett mitte siduval tihkestil (määrdeaine karkassil) ühendatud puhtaima parafiinõliga, mis valmistatud tehnoloogial ja valmistamise protsessi kõrgeimal tasemel. Väljatöötatud kõikvõimalike pindade, sõlmede, laagrite j.p.m. hooldusmäärdeaineks kohtades ja tööstustes, mis esitavad tootele eriti ranged nõudmised puhtuse osas ja nõuavad, et toode vastaks tehnilistele tingimustele ja on saanud heakskiidu USDA/FDA H-1, mis lubab toodet kasutada toiduainetetööstustes.Toode sisaldab hapendumist pidurdavat lisaainestust, mis kaitseb määrdeainet kiire vananemise eest kõrgete temperatuuride juures, korrosiooni pidurdavaid lisaaineid, mis kaitsevad laagreid, metallpindu roostetamise ja korrosiooni eest ka väga vesistes, kuuma auru, nõrkade leeliste-ja hapete keskkonnas. Toode tihendab korralikult määritavaid sõlmi ja laagreid väliskeskkonna mõjude eest. Peale heale veekindlusele talub määrdeaine hästi ka mahlade, juuretiste, j.m. toiduainete valmistamisel kasutatavate materjalide omadusi. Toote kasutamisega tagatakse määrdekohtade hea koormuskandevõime ( PTFE lisamisega väheneb tunduvalt pindadevaheline hõõrdetegur ja paraneb sünenergiline sobivus teiste määrdeainetega). Tagatakse vastupanu kulumisele.

1.Toode ei sisalda mineraalõlisid. Ei sisalda silikoni.Talub hästi külma, kuuma-ja soolase vee omadusi. Eriline vastupanu kulumisele. Eriti head korrosioonikaitseomadused. Toiduainetetööstustele vastav: NSF H-1

2.Kvaliteet ja omadused kasutamiseks toiduinetetööstustes. Mitte mürgine, eriti veekindel, sisaldab PTFE lisaainestust, mis vähendab tõhusalt hõõrdetegurit, kinnitub hästi määritavatele pindadele, maitselt neutraalne, ei aurustu, ei ole määrdekohtadest välja pestav.

3.Kasutuskohad: pakkeliinid, liha-piima-leiva-ja karastus/õlletööstused kõikvõimalikud sõlmed ning transportliinid. Elektrimootorid, ventilaatorid, veere-ja liuglaagrid j.p.m. määrimist vajavad sõlmed.
4.Tehnilised näitajad: NLGI 2
Baasõlid: valged õlid
Veekindlus : 0
Kasutustemperatuur: -20 + 140 lühiajaliselt +180 C
Vastupanu hapendumisele kPa < 35
Tilktäpp: +250 C
Korrosioonikaitse Emcor WWO: 0

Saadaval 400ml. aerosoolballoonis

Kaitsta ballooni otseste päikesekiirte eest ja hoida lastele kättesaamatus kohas temperatuuril alla +50 C. Mitte kasutada toodet lahtise tule lähedal ja mitte pihustada hõõguvatele pindadele. Hoiduda toote aurude sissehingamise eest ja vajadusel kasutada kaitsevahendeid. Töötada ventileeritavas ruumis. Tühja ballooni mitte läbi torgata ega põletada.

UPKEEP OÜ, Tõkkeoja, Tohera küla, Tori vald, 86819, Pärnumaa. Tehniline info tel. 58958048