AT FG silikonmäärdeaine

AT-FG Silikoni Spray

AT-Silikonõli on värvitu, lõhnatu, täiesti puhas määrde- ja hooldusaine. Toode jätab määritavale pinnale pindakaitsva, värvitu määrdekelme, mis tõrjub vett, mustust, määrib ja hooldab määritavaid pindu, sõlmi, kui ka tihendeid. Silikonmääre sobib kõikidele pindadele nagu kummi, plastik, klaaskiud, metall, nahk ja puit. Sobib ka loetletud materjalide kombinatsioonidega. Toode on väga hea libisemist soodustav/parandav aine. Toode teeb ka pinnad mustust hülgavaks. Oma olemuselt hästi neutraalsete omadustega hooldus- ja määrdeaine, mis ei muuda oma olekut vananedes ega kõrgetel temperatuuridel.
Parim hooldusvahend tihenditele, sest ta takistab tihendite jäätumise, pragunemise, kulumise, tagades nende elastsuse ja pikima kasutusea.
AT-Silikonõli temperatuuri kasutusala -40 kuni + 315 C. Soovitatav kas-tada toiduainetetööstustes ja sellega võrdsustatud ettevõtetes hooldus ja määrdeainena
Tehnilised andmed: vastab FDA tingimustele määrus FDA CFR 178.3570 ja USDA kat. H-1 kokkupuutel toiduainetega.
AT-Silikonlahusel/silikonõlil 350 ja 1000 sCt on samad omadused. Tööstusharu, mis kasutab vastavalt vajadustele siliconõli on tekstiili-tööstus. Ta ei jäta plekke, vähendab hõõrdumist ning muudab erinevad pinnad ja materjalid libedaks.
Toode on vastupidav ja tõrjub töödeldud pinnalt ka kergeid lahuseid (happeid ja leeliseid)
Tootel on ka head pinnaeraldusomadus ja teda kasutatakse edukalt plastist ja kummist detailide valmistamisel survevalumeetodi juures vormieraldusainena.

Saadaval aerosoolpakendis 400ml, 4-10 ltr. kanistris
Edasimüüja: Upkeep OÜ, upkeep2014@gmail.com, tehn.tugi t:58958048