AT-PTFE Kuivkilemäärdeaine

AT-PTFE Kuivkilemäärdeaine.

AT-PTFE Kuivkilemäärdeaine sobib kasutamiseks kuivmäärdeainena paljude pinnamaterjalidega nagu metall/metall, plastik/plastik, plastik/metall. Toodet võib edukalt kasutada ka puidu,-plastmassi,-naha-ja tekstiilitööstustes määrdeainena, kui pinnaeraldusainena. Toote pinnaeraldusomadus on teinud temast asendamattu abivahendi vormieraldusainena plastmassitööstustes. Ka toiduainetetööstustes ja teiste tööstuste pakkemasinate hooldusel vajatakse selliste omadustega määrdeainet. PTFE määrdeaine toimib hästi määrdekohtades, mida mõjutavad kerged pindadevahelised koormused ja kiirused. Määr-deainega töödeldud pinnad ei seo endaga mustust ega tolmu, vähendavad märgatavalt pindadevahelist hõõrdetegurit ja töödeldud pindade kulumist.
Toode ja omadused: PTFE (teflon) + orgaaniline sidusaine + orgaaniline lahusti. Toode on värvitu ja maitsetu, omab eriti väikest hõõrdetegurit. Ei kogu mustust ega tolmu. Pinnasurvetaluvus mitte üle 4000N, nakkekuiv peale 10 min./20 C, lõplik kuivamisaeg 120 min. / 20 C. Eriti lai temperatuuri kasutusala -180 kuni +260C. Pinnakatmiskulu u.18m /2kg.

Kaitsta ballooni otseste päikesekiirte eest ja hoida lastele kättesaamatus kohas temperatuuril alla +50 C. Mitte kasutada toodet lahtise tule lähedal ja mitte pihustada hõõguvatele pindadele. Hoiduda toote aurude sissehingamise eest ja vajadusel kasutada kaitsevahendeid. Töötada ventileeritavas ruumis. Tühja ballooni mitte läbi torgata ega põletada.
Saadaval 400ml. aerosoolpakendis.

Edasimüüja:Upkeep OÜ, upkeep2014@gmail.com, tehn.tugi tel.58958048