DOW CORNING 7 ja DOW CORNING 4

DOW CORNING 7 :Pehme kontsistensiga polydimetyylsiloksaan polümeer on eriti effektiivne ja enim kasutatud kummist, plastist pindade ja detailide kaitseks. Selle abil detailid lihtsalt, vabalt ja kergelt libisevad oma kohale. Samuti surve all istutavate detailide, torujas detailide valmistamisel ja tööde teostamisel, kui paaris on materjalideks metall/plastik või metall/kummi. Kaablite valmistamisel „tõmbe“ määrdeainena. Plastmassitööstustes, hoiab ära polüetüleenkile kleepumist lõikenugade külge, vedela toiduaine pakendamise doseerimisel pakenditesse. Eraldusainena epoksiidvaikudele, polystyroolidele, PVC ja teistele polümeersetele materjalidele. Valu-ja sulatustööstustes uute või just puhastatud valuvormide pindade sissetöötamisel. Just „sterznevõje“ vormid. Raketikütuses, tõukurite peade ja teiste ekstruuderi osade määrdeainena. Termostabiilne, kestab vormivalu temperatuuri +200C. Minimaliseerib jääkainete teket vormidel tänu heale termilisele stabiilsusele ja oksüdeerumis kindlusele. Effektiivne juba väikeste koguste puhul. On inertne metallidele ja enamus polümeeridele ning orgaanilistele materjalidele. Ei lahustu vees, metanoolis, etanoolis, glütseriinis ega mineraalsetes õlides.

DOW CORNING 4 Kontsistentse määrdeainega sarnane materjal. Sisaldab vilgukivi ainelist täidist ja hästi valitud karkassi, mille aluseks on polydimetüülsilikon. On veekindel hermeetik lennukite käivitussüsteemidele. Autode ja laevade käivitussüsteemide nende elektrijuhtmete, pistikute, kaablite, kaabli ühenduste, küünalde, küünalde ühenduste ja kõik võimalike elektrisüsteemide juures. Kummitihenditega uste, kappide hooldusel, plastikust ja kummist tihendusrõngaste juures. Koostamismäärdeainena erinevate materjalide puhul nagu metall/kummi ja metall/plastik. Tootel on kõrge dielektriline vastupidavus. Veekindlus. Hea vastupidavus termilisele oksüdeerumisele ja keemiline stabiilsus. Vastab MIL-S-8660C normidele. Säilitab oma kontsistentsuse – 55 kuni + 200 C.juures. Ilma lõhnata. Vett tõrjuva omadusega.

Puhtale määritavale pinnale kantakse piisav kogus määrdeainet.

Määret soovitatakse ladustada ruumides, mis on kaitstud otseste päikesekiirte eest ( 0 kuni + 40 C ). Pidada kinni isikliku hügieeni nõuetest Toote sattumisel silma pesta silma rohke veega ja pöörduda arsti poole. Hoiduda toote sattumist ihule või hingamisteedesse. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Kasutada toodet ventileeritavas ruumis ja vastavalt otstarbele. Mitte kasutada lahtise tule lähedal.

Toode on saadaval 100gr. tuubis

Edasimüüja: Upkeep OÜ, Betooni 26, 11415, Tallinn, tel. 58958048