HYLOMAR UNIVERSAL BLUE medium

HYLOMAR tihendussilikoni kasutatakse kogu maailmas bensiini-ja diiselmootorites, käigukastides ja tööstuslikes jõuülekandeseadmetes. HYLOMAR on ROLLS ROYCEN tunnustatud vuugisegu tootja. HYLOMAR silikoontihend talub temperatuurikõikumisi, vibratsiooni ja mehaanilist pinget, tagades kõrge jõudluse. HYLOMAR silikoonhermeetik on painduv ka täiesti kuivana ja sellel on suurepärased tühimike täitmise omadused. See omadus muudab selle väga sobivaks tihendusrakenduste jaoks. See sobib eriti hästi rakendusteks, kus hermeetikult nõutakse kõrgetele pingetele vastupidavat omadust.

HYLOMAR Universal Blue medium- kõvenematu hermeetik ja vuugiühend    (tihendussilikoon)

PU-põhine, lahustina – diklorometaan, ei kõvene isegi karmidel temperatuuridel, piiramatu montaaziaeg võimaldab liidetavaid pindu täpselt joondada, vastupidav vibratsioonile, tulele, tolmule ja niiskusele.

HYLOMAR vastupidavus: õhk, turbiin-ja kolbmootorite põlemissaadused, vesi, glükool/vesi, metanooli/vee segud, toornafta ja sünteetilised diestermäärdeained, bensiin, petrooleum ja fluorosüsiniku jahutusvedelikud.

HYLOMAR saab kasutada kiirete temperatuurikõikumiste korral pindade ühendamiseks. Vertikaalsetel ja tasapinnalistel pindadel lihtne käsitseda. Silub pindade ebatasasusi.

HYLOMAR tüüpilised kasutuskohad: vee-ja õlipumbad, gabariidikaaned, silindripead ja kambrid, toorikute tihendite kattekihina, ilmastikukindlate mootorite ja kõrgepinge toitelülitite kaitsena, imemiskomplektides, taimerite katetes, õlipumba pistikutes, käigukastides, jõuülekande komponentides, väntvõlli katted, keermetihendina, gaasiturbiinides, vesijahutusega generaatorites, turboülelaadurites ja igasugustel töödeldud pindadel.

Jäänuste paksus – 0,03 mm.
Pinna kvaliteet (Ra) – 3,0 mic. ( max )
Värvus – sinine.
Saadavus: 100gr. tuubis

Kontakt: Upkeep OÜ, upkeep2014@gmail.com , tel. 58958048